Section50
Section00
Reason
Reason, foto: YouTube.com/Top Dawg Entertainment
12.10.2020

"New Beginnings" - Reason publikuje solowy album

Członek TDE z oficjalnym studyjnym debiutem.

Po wydanym w 2017 roku mixtapie "There You Have It" przyszedł czas na pełnokrwisty studyjny longplay pod sztandarem TDE - Reason opublikował właśnie swój drugi projekt sygnowany znakiem Top Dawg. Płyta "New Beginnings" była zapowiadana przez niemal rok, od momentu opublikowania "Flick It Up", czyli pierwszego singla promującego wydawnictwo.

Na "New Beginnings" usłyszymy całą plejadę świetnych gości. Poza Schoolboyem Q, Isaiah Rashadem i Ab-Soulem, czyli kolegami z wytwórni TDE, na liście znaleźli się także Vince Staples, J.I.D., Rapsody, Alemeda i Mareba.

Ukończenie prac nad "New Beginnings" Reason ogłosił wraz z końcem września za pośrednictwem Instagrama.

- By stworzyć ten projekt musiałem pozbyć się każdego lęku, niepokoju, wątpliwości i wszelkiego negatywnego nastawienia. Jestem dumny i wdzięczny za możliwość podzielenia się tym z Wami. Dziękuję wszystkim, którzy okazali mi cierpliwość - podsumował Reason.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.