Section50
Section00
Baasch - jeden z artystów, którzy wystąpią na Audioriver 2021
Baasch - jeden z artystów, którzy wystąpią na Audioriver 2021, foto: mat. promocyjne
13.10.2020

Pierwsze ogłoszenie Audioriver 2021

Kto wystąpi w przyszłym roku w Płocku?

Organizatorzy jednego z najważniejszych muzycznych festiwali w Polsce - Audioriver - właśnie odkryli pierwsze karty i ogłosili pierwszych artystów przyszłorocznej edycji. Pracując nad przebookowaniem muzyków zaproszonych na tegoroczną odsłonę, osoby odpowiedzialne za płocką imprezę podzieliły się zupełnie nowymi nazwiskami, które zobaczyć i posłuchać będziemy mogli 23-25 lipca 2021.

- Praca nad organizacją festiwalu w obecnych warunkach nie jest prosta, ale przygotowania do jubileuszowej edycji cały czas trwają i będziemy mieć dla Was coraz więcej dobrych wiadomości. Uprzedzając Wasze pytania o innych artystów - pracujemy nad dalszymi potwierdzeniami i przebookowaniem line-upu, który był zaplanowany na Audioriver 2020. Jeśli sytuacja na to pozwoli, przeniesiemy znaczącą większość artystów na kolejny rok - czytamy w ogłoszeniu.

Kto zatem dołącza do ekipy Audioriver 2021? Oto oni: Baasch, BICEP, Gorgon City, The High Contrast Band, Len Faki, Mathame oraz Paula Temple b2b SNTS.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.