Section50
Section00
MGMT
MGMT, foto: YouTube.com/mgmtmusic
15.10.2020

MGMT remiksuje Django Django

Oto odświeżona wersja "Spirals".

Grupa MGMT właśnie pochwaliła się własną interpretacją kawałka "Spirals" zespołu Django Django. Oryginalny utwór ukazał się we wrześniu tego roku. Był on pierwszą oryginalną kompozycją formacji od czasu premiery EP-ki "Winter's Beach" w 2018 roku.

- Od dawna jesteśmy wielkimi fanami MGMT i to naprawdę niesamowite, że zabrali się oni za nasze "Spirals", by stworzyć z tego ten wspaniały remiks - oświadcza Django Django.

O nowym albumie MGMT na razie nie słychać za wiele. Zespół od czasu premiery swojej ostatniej płyty zdążył jednak założyć własny label - MGMT Records. Możemy się zatem spodziewać, że kolejny krążek zostanie wydany własnym sumptem.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.