Section50
Section00
Kadr z teledysku Horyzont
Kadr z teledysku "Horyzont", foto: Asfalt Records
19.10.2020

Piernikowski i Brodka w teledysku do "Horyzontu"

Sprawdźcie intrygujący nowy klip współtwórcy duetu Syny.

Od premiery "The best of moje getto" minął już rok. Niemal dokładnie w pierwsze urodziny niezwykłej płyty Piernikowskiego, artysta dzieli się obrazkiem do utworu "Horyzont", w którym gościnnie udzieliła się Brodka. Oboje pojawiają się także w teledysku. Teledysku niezwykłym, za którego reżyserię ponownie odpowiada Sebastian Pańczyk - jego klip do "Nag Champa" Synów zgarnął szereg nagród i nominacji. Zrealizowany z rozmachem projekt producencko spięła ekipa Dobro. Za zdjęcia odpowiada Piotr Sobociński Jr., postprodukcją zaś kompleksowo zajęło się Platige Image.

Wraz z premierą wideoklipu na kanale YouTube Asfalt Records rozpoczęła się przedsprzedaż kasetowego wydania "The best of moje getto". Wśród zaproszonych do projektu gości są (oprócz Brodki) Kacha Kowalczyk (Coals), Hades i Adam Repucha. "The best of moje getto" jest jak film - tej płyty słucha się od początku do końca, lecz w przeciwieństwie do filmu - na ripicie w domu, w aucie i na mieście.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.