Section50
Section00
slowthai
slowthai, foto: Universal Music/mat. prasowe
11.02.2021

slowthai i Skepta jako postacie z klasycznych horrorów

Przed Wami najnowszy singiel Tyrona.

W oczekiwaniu na drugi solowy album slowthaia - od premiery dzieli nas kilkanaście godzin - otrzymujemy od niego kolejny singiel. W sieci hula już "CANCELLED" z gościnnym udziałem Skepty.

Zarówno slowthai i Skepta występują także w klipie stworzonym specjalnie na potrzeby "CANCELLED". Tyron zdążył przyzwyczaić nas do oryginalnych teledysków. Nie inaczej jest teraz. W wideo widzimy obu artystów odtwarzających sceny z kultowych horrorów, m.in. "Krzyku", "Candyman", "American Psycho", "Koszmaru z ulicy Wiązów" czy "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną". Klimatycznej produkcji towarzyszy nie mniej imponujący popis bragga obu raperów.

slowthai, Skepta - CANCELLED / YouTube: slowthai

Premiera albumu "TYRON" zaplanowana jest na jutro, 12 lutego. Dotychczas otrzymaliśmy "poczwórny przedsmak" płyty w postaci "nhs", "feel away", "MAZZA" oraz, oczywiście, "CANCELLED".

Lista utworów albumu "TYRON":
Disc 1
1. 45 SMOKE
2. CANCELLED (feat. Skepta)
3. MAZZA (feat. A$AP Rocky)
4. VEX
5. WOT
6. DEAD
7. PLAY WITH FIRE

DISC 2
1. i tried
2. focus
3. terms (feat. Dominic Fike & Denzel Curry)
4. push (feat. Deb Never)
5. nhs
6. feel away (feat. James Blake & Mount Kimbie)
7. adhd

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.