Section50
Section00
Hayley Williams
Hayley Williams, foto: Lindsey Byrnes/Atlantic/mat. prasowe
16.02.2021

Hayley Williams gotowa na powrót Paramore

Wokalistka odkłada na bok solowe projekty.

Ostatni rok był dla Hayley Williams niezwykle pracowity. Artystka w ciągu dziewięciu miesięcy opublikowała dwa solowe albumy: "Petals for Armor" oraz "Flowers for Vases / Descansos". Mimo intensywnych kilkunastu miesięcy wokalistka nie ma zamiaru udać się na urlop. Podczas sesji Q&A na Twitterze Williams zdradziła, że jest gotowa do dalszej pracy w studiu. Tym razem wraz z Paramore.

Na pytanie jednego z fanów o to, czy artystka planuje wydanie utworów powstałych podczas sesji do "FLOWERS for VASES / descansos" ta odpowiedziała, że nie ma zamiaru skupiać się na kolejnym solowym projekcie: - Zgadza się, jest kilka dodatkowych utworów. Nie planuję jednak kolejnego solowego albumu. Nie jestem również pewna, czy nadają się one dla Paramore. Jestem jednak gotowa do pracy z zespołem!

Całą sesję Q&A znajdziecie na Twitterze Hayley.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.