Section50
Section00
Pusha T
Pusha T, foto: Def Jam/mat. prasowe
31.03.2021

Pusha T: mój album będzie najlepszym co ukaże się w 2021

Raper składa raport z postępów prac nad nową płytą.

Nie da się ukryć, że premiery nowej płyty Pushy T wyczekuje wielu entuzjastów rapu. W grudniu artysta zdradził pierwsze szczegóły następcy wydanej w 2018 roku "Daytony". Teraz, w rozmowie z Biddym (Behind the Velvet Rope Show), raper podał kolejne informacje dotyczące nadchodzącego albumu.

- Wciąż pracuję nad albumem. Nie wybrałem jeszcze jego tytułu, ale znajdzie się na nim najprawdopodobniej 12 kawałków. Zazwyczaj nie dorzucam bonusów i mimo, że obecnie mam ich kilka, to zostanę przy tych 12 utworach - mówi Pusha T. - Razem z Ye (Kanye West - przyp. red.) musimy jeszcze trochę popracować nad finalnym brzmieniem. Wydam najlepszy album w 2021. Jestem pewien - zapewnia raper.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Pusha T (@kingpush)

W tym roku Pusha T zdążył już podzielić się z fanami jednym utworem. Mowa tu o nagranym wspólnie z Vincem Satplesem "Jungle Mantra", który powstał na potrzeby filmu "The White Tiger". 

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.