Section50
Section00
The Offspring
The Offspring, foto: Universal Music/mat. prasowe
01.04.2021

Nowy klip The Offspring

Przed Wami "Let The Bad Times Roll".

Kultowa kalifornijska kapela The Offspring powraca na dobre! Zespół właśnie opublikował tytułowy numer z nowej płyty, która ukaże się już 16 kwietnia.

Do singla "Let The Bad Times Roll" powstał również oryginalny teledysk, w którym nastolatkowie zostają zaatakowani przez telefony komórkowe i podejrzanego wirusa. Za stworzenie klipu odpowiedzialny jest Marc Klasfeld, który ma za sobą współpracę z takimi artystami jak Jay-Z, Red Hot Chili Peppers czy Slipknot.

The Offspring - Let The Bad Times Roll / YouTube: The Offspring

Nowy album The Offspring powstawał na przestrzeni ostatnich kilku lat w kilku lokalizacjach. "Let The Bad Times Roll" to już trzeci krążek, przy którym zespół podjął współpracę z Bobem Rockiem.

"Let The Bad Times Roll" - lista utworów:
01. This Is Not Utopia
02. Let The Bad Times Roll
03. Behind Your Walls
04. Army of One
05. Breaking These Bones
06. Coming For You
07. We Never Have Sex Anymore
08. In The Hall of the Mountain King
09. The Opioid Diaries
10. Hassan Chop
11. Gone Away
12. Lullaby

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.