Section50
Section00
Rau Performance
Rau Performance, foto: mat. prasowe
22.04.2021

"Aerobic Rodeo" w wykonaniu Raua

Premiera nowego albumu już jutro!

Na chwilę przed ukazaniem się kolejnego solowego albumu Rau Performance raczy słuchaczy (;)) kolejnym singlem. Tym razem otrzymujemy od artysty 4-minutowy ciąg efektownych rymów, w którym każda linijka zaskakuje przewrotnością. Ręczymy za to, że nie raz złapiecie się za głowę wyłapując kolejne nieoczywiste nawiązania do popkultury w tym istnym "Aerobic Rodeo".

Do najnowszej zapowiedzi płyty powstał też teledysk, nad którym Rau współpracował (;))) z Łukaszem Ziobro. Klip znajdziecie już na YouTube.

Rau Performance - Aerobic Rodeo / YouTube: Rau Performance

- Płyta "Mieszane uczucia" jest płytą, która wprawiała mnie zarówno w ekstazę jak i doprowadzała do szału. Możliwe, że dlatego, bo jest to najbardziej osobisty i dopracowany produkt w mojej tak zwanej karierze. Nie za bardzo potrafię o niej opowiadać, dlatego pozwolę sobie tego nie robić - opisuje nowy album RAU.

"Aerobic Rodeo" jest czwartym singlem z płyty "Mieszane uczucia". Wcześniej otrzymaliśmy od artysty kawałki "Meltdown", "Jak Makłowicz" oraz tytułowe "Mieszane uczucia". Łącznie na albumie znajdzie się 13 utworów, a ci, którzy zdecydowali się na wersję preorderową znajdą na niej bonusowy track "Charlie Sheen z Shaolin". Premiera 23 kwietnia.

Lista utworów albumu "Mieszane uczucia":
01. Nitro
02. Meltdown
03. Aerobic rodeo
04. Flex
05. Lekka ręka
06. Granat
07. Microdose
08. Jak Makłowicz
09. Niech mnie ktoś uszczypnie
10. Interakcje
11. Mieszane uczucia
12. Chmurka
13. Otro
14. Charlie Sheen z Shaolin (utwór dostępny jedynie w wersji preorder)

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.