Section50
Section00
Czarny HIFI
Czarny HIFI, foto: Universal Music/mat. prasowe
27.04.2021

Czarny HIFI zapowiedział ostatnią płytę producencką

Premiera jeszcze w tym roku.

W ostatnim czasie na kanałach mediów społecznościowych Czarnego HIFI i Małpy znaleźć mogliśmy wzmianki o wspólnym numerze obu artystów. Jak się okazuje utwór rzeczywiście ujrzy światło dzienne i trafi on zarazem na nową płytę producencką Czarnego. "Jeśli coś się stanie..." będzie ostatnim takim albumem w dorobku uznanego muzyka.

- Kiedy startowałem, miałem bardzo jasną wizję z kim chcę pracować i co chcę osiągnąć. Na spełnienie niektórych marzeń musiałem chwilę poczekać, ale te sny ziściły się w 100%. Niczego bym nie zmienił. Spotkałem wielu świetnych ludzi po drodze. Tą płytą dopełniam sen. Jeśli coś się stanie, to teraz mówię "dzięki za podróż i do usłyszenia" - opowiada Czarny HIFI.

Zapowiedź płyty "Jeśli coś się stanie..." / YouTube: Czarny HIFI

Nowa płyta producenta ukaże się już 15 października nakładem Def Jam Racordings Poland. Na krążku usłyszymy wielu znakomitych gości, w tym m.in. wspomnianego Małpę, Erosa, Bonsona, Sariusa, Piha, Tymka czy Young Igiego.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.