Section50
Section00
St. Vincent
St. Vincent, foto: Zackery Michael/Universal Music/mat. prasowe
14.05.2021

Premiera nowego albumu St. Vincent

"Daddy's Home" już dostępny.

Po czterech latach oczekiwania w końcu jest! Nowy album jedynej w swoim rodzaju artystki, jaką z pewnością jest St. Vincent, właśnie wylądował na streamingach i sklepowych półkach. "Daddy's Home", czyli 11 premierowych utworów inspirowanych pobytem w więzieniu ojca Annie Clark to zdecydowanie jedna z najciekawszych muzycznych propozycji tej wiosny.

Jeżeli macie ochotę na ciekawą podróż do stylistyki retro i nieoczywiste, barwne teksty, to czym prędzej sięgajcie po słuchawki i sprawdźcie, co wynikło z intrygującej wizerunkowej przemiany St. Vincent.

"Daddy's Home" to efekt współpracy Clark z Jackiem Antonoffem. Wspomogli ich Laura Sisk oraz Cian Riordan. Wydawnictwo promowane było singlami "Pay Your Way In Pain", "The Melting Of The Sun" oraz "Down". Do każdego z nich powstały klipy, które znajdziecie na kanale artystki.

St. Vincent - Daddy's Home / Spotify: St. Vincent, Loma Vista Recordings

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.