Section50
Section00
Logic
Logic, foto: Universal Music/mat. prasowe
01.06.2021

Logic publikuje dwa nowe single

Jeden z nich to kolaboracja z Madlibem.

Dwie muzyczne nowości od Logica! Raper opublikował dziś utwory "Over You" oraz "Mafia Music". Ten drugi numer to dzieło projektu MadGic, który raper tworzy z producentem Madlibem.

"Mafia Music" to już trzeci wspólny singiel duetu MadGic. Wcześniej artyści puścili w świat "Raddest Dad" i "Mars Only Pt. 3".

Logic - Over You / YouTube: BobbysWorld

MadGic - Mafia Music / YouTube: BobbysWorld

W lipcu 2020 Logic ogłosił przejście na emeryturę. Od tamtej pory słuchacze otrzymują jednak regularnie nowe nagrania. Jak tłumaczy to artysta?

- Jestem na emeryturze, ale przez cały ten czas tworzyłem muzykę, ponieważ to kocham. Zdałem sobie sprawę, że po prostu nie lubię przemysłu. Dlatego rezygnuję w uczestniczeniu w samym rynku muzycznym. Muzykę będę robił bez nastawienia na pieniądze - komentuje Logic.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.