Section50
Section00
Yves Tumor
Yves Tumor, foto: Alessandro Bosio/Zuma Press/Forum
15.07.2021

Niespodziewana EP-ka od Yves Tumor

Sześć nowych utworów właśnie trafiło do sieci.

Yves Tumor powraca z niezapowiadaną wcześniej EP-ką zatytułowaną "The Asymptotical World". Na nowym krążku, wydanym przez słynną wytwórnię Warp Records, usłyszymy sześć premierowych utworów. Wśród nich znalazł się świetny singiel "Jackie", o którym z przyjemnością informowaliśmy Was miesiąc temu. 

"The Asymptotical World" znajdziecie już na najpopularniejszych serwisach streamingowych, a dla najbardziej zagorzałych fanów artysty label Warp Records przygotował płyty winylowe w dwóch wariantach: klasyczne 12" oraz box 3x7". Na fizyczną wersję nagrań musimy jednak trochę poczekać - ich wysyłka rozpocznie się 15 października.

"The Asymptotical World" - lista utworów:
01. Jackie
02. Crushed Velvet
03. Secrecy Is Incredibly Important To The Both of Them
04. Tuck (feat. NAKED)
05. ...And Loyalty Is A Nuisance Child
06. Katrina

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.