Section50
Section00
Coldplay
Coldplay, foto: Dave Meyers/Atlantic Records/mat. prasowe
20.07.2021

Do sieci wyciekła okładka i lista utworów nowego albumu Coldplay

"Music Of The Spheres" nadchodzi!

Jeszcze w lutym informowaliśmy Was o prawdopodobnym tytule nowego albumu Coldplay, nad którym grupa pracowała w ostatnim czasie. Teraz, "dzięki" wyciekowi poznaliśmy okładkę oraz listę utworów, które trafią na kolejny krążek zespołu.

Choć nie są to informacje potwierdzone przez Chrisa Martina i spółkę, to układają się one w całkiem logiczną całość. Okładka płyty "Music of the Spheres" bezpośrednio nawiązuje do ostatniego singla "Higher Power", a sam utwór znajduje się na domniemanej trackliście, podobnie jak piosenka tytułowa oraz znana z koncertów kompozycja "Life is Beautiful".

Domniemana okładka płyty "Music of the Spheres"
Domniemana okładka płyty "Music of the Spheres"

Tracklista "Music of the Spheres":
01. "Music of the Spheres"
02. "Higher Power"
03. "Life is Beautiful"
04. "Love Someone"
05. "Human Heart"
06. "On The Run"
07. "ANGELINA"
08. "My Universe"
09. "Colours of the World (Interlude)"
10. "Wanting You"
11. "To The Moon and Back"
12. "Musica Universalis"

W oczekiwaniu na oficjalne informacje ze strony zespołu przypominamy Wam singiel "Higher Power":

Coldplay - Higher Power / YouTube: Coldplay

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.