Section50
Section00
Meek Mill
Meek Mill, foto: Miller Mobley/Atlantic Records/mat. prasowe
01.09.2021

Wspólny numer Meek Milla i Lil Uzi Verta

Posłuchajcie "Blue Notes 2".

Meek Mill wydał właśnie nowy singiel zatytułowany "Blue Notes 2" z gościnnym udziałem Lil Uzi Verta. Numer pojawia się wraz z wideoklipem stworzonym przez rapera we współpracy z Kid Artem.

Meek Mill - Blue Notes 2 / YouTube: Meek Mill

"Blue Notes 2" to już drugi singiel Meek Milla wydany w ciągu kilku dni. W miniony czwartek raper opublikował "Sharing Locations", na którym usłyszeć mogliśmy gościnne zwrotki Lil Durka i Lil Baby.

Uzi również ma dość pracowity okres, ponieważ przygotowuje się do wydania nowego albumu, będącego następcą wydanego w zeszłym roku "Eternal Atake", który pokrył się platyną.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.