Section50
Section00
Tove Lo
Tove Lo, foto: Paulina Torbjörnsen/Universal Music/mat. prasowe
07.10.2021

Tove Lo kończy pracę nad nową płytą

Materiał "nabiera kształtu".

Ebba Tove Elsa Nilsson, lub po prostu Tove Lo, niesie świetne wieści. Szwedzka wokalistka i autorka tekstów zdradziła, że kończy pracę nad swoją kolejną solową płytą. Artystka przekazała wiadomość za pośrednictwem swojego profilu w serwisie Instagram.

- Kończę pisać swój album w miejscu, w którym spędziłam dużą część życia. Radosny smutek nie jest taki zły - napisała Tove Lo.

View this post on Instagram

Post udostępniony przez Tove Lo (@tovelo)

Wcześniej, 8 września, wokalistka potwierdziła, że jej nowa płyta "zaczyna nabierać kształu".

Ostatnim solowym projektem utalentowanej Szwedki jest wydany w 2019 roku "Sunshine Kitty", na którym znalazły się takie utwory jak "Glad He's Gone" "Bad as the Boys" czy "Jacques". Płyta spotkała się z bardzo przychylnymi opiniami i zagościła na listach najpopularniejszych albumu m.in. w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.