Section50
Section00
PRO8L3M
PRO8L3M, foto: Piotr Kaczor/mat. prasowe
21.10.2021

PRO8L3M i Vito Bambino w muzycznym zwiastunie "Furiozy"

Artyści promują najnowszy film Cypriana Olenckiego.

Już jutro do kin trafi "Furioza" - drugi fabularny film Cypriana Olenckiego. Na chwilę przed premierą w sieci wylądował muzyczny zwiastun produkcji, a tam... PRO8L3M i Vito Bambino!

Jak się okazuje, motywem muzycznym "Furiozy" jest odświeżona wersja jednego z najbardziej kultowych kawałków duetu PRO8L3M. Mowa tu o "Ritz Carlton". Remiks utworu wydanego w 2014 roku znalazł się na specjalnej edycji mixtape'u "Fight Club", a teraz towarzyszy też zapowiedzi jednej z głośniejszych premier kinowych tej jesieni.

FURIOZA - music trailer / YouTube: KinoSwiatPL

"Furioza" to historia policjantki, która próbuje rozbić układ, w którym sama się wychowała. Na ekranie możemy spodziewać się mocnego, ulicznego kina. W obsadzie filmu znaleźli się tacy aktorzy jak Mateusz Damięcki, Weronika Książkiewicz czy Wojciech Zieliński.

Kinowa premiera filmu już jutro, a chwilę po północy do sieci trafi kompletna ścieżka dźwiękowa.

  

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.