Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Foo Fighters zagrają w horror komedii

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2021 16:34
Tytuł projektu to "Studio 666".

"Studio 666" - taki tytuł nosić będzie nowa horror komedia, w której wystąpią Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Pat Smear, Chris Shiflett i Rami Jaffee. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się także Whitney Cummings, Leslie Grossman, Will Forte, Jenna Ortega i Jeff Garlin. Wyreżyserowany przez BJ McDonnella film ma wejść na ekrany w ponad 2000 kin 25 lutego 2022 roku.

W "Studio 666" legendarny już rockowy zespół Foo Fighters przenosi się do rezydencji Encino zanurzonej w przerażającej historii rock and rolla, aby nagrać swój długo oczekiwany dziesiąty album. W posiadłości Dave Grohl zaczyna zmagać się z nadprzyrodzonymi siłami, które zagrażają zarówno ukończeniu albumu, jak i życiu członków zespołu.

- Po ponad dwóch dekadach absurdalnych teledysków i licznych muzycznych filmów dokumentalnych nadszedł czas, aby przenieść się na wyższy poziom… pełnometrażowej horror komedii - powiedział Dave Grohl. - Podobnie jak większość twórczości Foo, "Studio 666" zaczęło się od naciąganego pomysłu, który przerodził się w coś większego, niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy - dodał artysta.

- "Studio 666" to idealne połączenie wszystkich rzeczy, które kocham. Rock, horror i komedia w niezwykle porywającym filmie. Jestem podekscytowany, że połączyłem siły z Foo Fighters, aby stworzyć ten oldschoolowy film - komentuje z kolei BJ McDonnell, reżyser filmu.

A tak prezentuje się oficjalny plakat produkcji:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Foo Fighters (@foofighters)

  

Zobacz więcej na temat: foo fighters