Section50
Section00
Earl Sweatshirt
Earl Sweatshirt, foto: Sterling Munksgard/Shutterstock
22.11.2021

Nowy numer Earla Sweatshirta

Raper dzieli się singlem "2010".

Członek kolektywu Odd Future, Earl Sweatshirt, opublikował właśnie swój nowy singiel zatytułowany "2010". Utwór powstał we współpracy z producentem Black Noi$em, co skutkuje niecodziennym, hipnotycznym brzmieniem.

Wraz z kawałkiem raper podzielił się też teledyskiem wyreżyserowanym przez Ryosuke Tanzawę, który na swoim koncie ma produkcje wideo dla takich artystów jak Mike, Navy Blue, KeiyaA czy Wiki.

Earl Sweatshirt - 2010 / YouTube: Earl Sweatshirt

Co prawda "2010" to pierwszy autorski singiel Earla w tym roku, ale raper w ciągu ostatnich kilku miesięcy zdążył już pojawić się na kilku innych utworach jako gość. Mowa tu o m.in. "Falling Out the Sky" Armanda Hammera, "Nobles" i "Loose Change" The Alchemista, "Photographic Memories" Boldy Jamesa czy "All I Need" Wikiego.

Ostatnim materiałem Sweatshirta jest wydana w 2019 roku EP-ka "Feet of Clay", która zebrała bardzo pozytywne recenzje.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.