Section50
Section00
SB Maffija
SB Maffija, foto: Kadovsky/SBM Label/mat. prasowe
12.01.2022

Hotel Maffija po raz drugi

SBM Label powraca w pełnym składzie!

Kwestią czasu była powtórka jedynej w swoim rodzaju akcji ekipy SBM Label skrywającej się pod kryptonimem "Hotel Maffija". Po niemal dwóch latach od pierwszej odsłony projektu, panowie ponownie spotykają się w jednym miejscu, by w ciągu 7 dni nagrać pełnoprawny album.

Solar, Białas, Bedoes, Lanek, SKUTE BOBO, Jan-rapowanie, White2115, Beteo, Janusz Walczuk, Adi Nowak, Kinny Zimmer, Kacperczyk, Fukaj oraz ekipa produkcyjno-realizacyjna z NOBOCOTO Studio stawiła się w nieujawnionej lokalizacji, gdzie pracuje nad utworami i teledyskami publikowanymi na bieżąco na kanałach SBM Label.

Pierwszymi singlami promującymi album "Hotel Maffija 2" są "Parapetówa", na którym usłyszymy wszystkich raperów wytwórni oraz "Za karę" autorstwa Kinny Zimmera, Białasa, Janusza Walczuka, Beteo i Adiego Nowaka. Teledyski są już dostępne na kanale SBM Label na YouTube, a równolegle wystartował preorder albumu.

SB Maffija - Parapetówa (Hotel Maffija 2) / YouTube: SBM Label

SB Maffija - Za karę (Hotel Maffija 2) / YouTube: SBM Label

  

AŚ, mat. prasowe

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.