Section50
Section00
PRO8L3M na koncercie w katowickim Spodku
PRO8L3M na koncercie w katowickim Spodku, foto: Hieniek/Revolume/mat. prasowe
23.03.2022

PRO8L3M podsumowuje występ w Spodku i szykuje się na koncert w Warszawie

To ostatni moment, by dołączyć do wydarzenia w Progresji.

Trasa koncertowa ALL-IN 22 TOUR PRO8L3Mu jest już na półmetku. Po sold outach w Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu przyszła pora na show w Warszawie, w kultowym klubie Progresja.

Na początku marca Oskar i Steez musieli zmienić plany dotyczące wydarzenia w stolicy. Z uwagi na zmianę przeznaczenia hali COS Torwar na punkt recepcyjny dla uchodźców z Ukrainy, artyści postanowili 26 marca zajrzeć do Progresji. I to nie raz, a dwa razy tego samego wieczoru! Pierwszy występ rozpocznie się o godzinie 18:30, a drugi o 23:00. To ostatnia szansa, by złapać wolne miejsca na późniejszy z koncertów.

Dla tych, którzy są ciekawi, jak wygląda najnowsze koncertowe oblicze duetu, PRO8L3M przygotował krótkie podsumowanie wielkiego wydarzenia w katowickim Spodku, gdzie nieoficjalnie rozpoczął ALL-IN 22 TOUR. Scenę dzielili z Pezetem i Sokołem, serwując fanom rapu mocne rozpoczęcie sezonu koncertowego w Polsce.

PRO8L3M @ Spodek / Katowice / Facebook: PRO8L3M

ALL-IN 22 TOUR to jedyna tegoroczna trasa klubowa zespołu PRO8L3M. Oskar i Steez zagrają przekrój twórczości, podsumowujący prawie dekadę obecności na scenie. Z tej okazji fanów czeka całkowicie nowe liveshow, stworzone z wykorzystaniem ostatnich osiągnięć technologicznych.

Wszystkie informacje o nadchodzących koncertach PRO8L3Mu:
25.03 - Gdańsk
26.03 - Warszawa
03.04 - Bydgoszcz
22.04 - Kraków
23.04 - Kraków

 

 

AŚ, mat. prasowe

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.