Section50
Section00
Kaz Bałagane
Kaz Bałagane, foto: mat. promocyjne
27.07.2022

Oto, kto zagra w Strefie Jelenia w sierpniu

Szykuje się mocne pożegnanie lata.

Od ponad miesiąca czołowi przedstawiciele polskiej sceny rapowej rozgrzewają tłumy nad Wisłą, w Strefie Jelenia. Za nami występy takich artystów jak m.in. Małpa, duet Miętha, RAU Performance czy Tede, ale już teraz możemy z niecierpliwością wypatrywać kolejnych mocnych eventów.

Sierpień w Strefie Jelenia to 6 wyjątkowych koncertów. W pierwszy weekend miesiąca - 5 sierpnia zagra legenda branży, donGURALesko. Dzień później scenę przejmie PlanBe. 12 i 13 sierpnia tłum rozkręcą odpowiednio: duet Avi i Louis Villain, a po nich Kaz Bałagane. Trzeci weekend miesiąca to występy Palucha i OKIego.

Same koncerty to nie wszystko. Poza topowymi raperami w Strefie Jelenia na publikę czekają bifory i aftery prowadzone przez najlepszych DJ-ów: DMG GENERATION: BORUCCI, MICHAL NOWAK, KRZYSZTOF POLAK, DEEMS X ORLOW, MACIEK I UBRANIA, ZEPPERONI: Kotojelen, Borucci, Zeppy Zep, DJ NOZ x KVPX6.

Strefa Jelenia - sierpień 2022:
05.08 – donGURALesko
06.08 – PlanBe
12.08 – Avi x Louis Villain
13.08 – Kaz Bałagane
19.08 – Paluch
20.08 – OKI

 

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.