Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Britney Spears i Elton John we wspólnym singlu

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2022 15:27
Posłuchajcie "Hold Me Closer".

"Hold Me Closer" to pierwsze w historii spotkanie tych dwóch ikon muzyki pop. Para zasiała nasiona współpracy w 2014 roku, kiedy po raz pierwszy spotkali się na 22. dorocznej imprezie poświęconej rozdaniu nagród fundacji Eltona Johna ds. walki z AIDS. Następnie w 2015 roku Britney wyraziła na Twitterze swoją miłość do klasyka "Tiny Dancer" (1971), co zapoczątkowało pomysł współpracy z Eltonem. Po usłyszeniu pierwszego fragmentu singla na początku tego lata, Elton wiedział, że natychmiast rozpoznawalny wokal Britney będzie idealnym akcentem, który ożywi piosenkę. Wydawnictwo jest także pierwszą nową muzyką Britney Spears od 2016 roku.

Elton John & Britney Spears ‘Hold Me Closer (Official Audio)’ / YouTube: Elton John

- Byłam zaszczycona, gdy niesamowity Sir Elton John poprosił mnie o dołączenie do niego w jednej z jego najbardziej kultowych piosenek. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że fani mogą ją usłyszeć! Dziękuję za zaproszenie, Elton! Jestem wdzięczna, że ​​miałam możliwość pracować z tobą i twoim legendarnym umysłem - komentuje Britney Spears.

- Ona naprawdę jest ikoną, jedną z największych gwiazd popu wszech czasów i brzmi niesamowicie w tym utworze. Kocham ją mocno i jestem zachwycony tym, co wspólnie stworzyliśmy - dodaje Elton John.

 

 

mat. prasowe, AŚ

Zobacz więcej na temat: britney spears elton john