Section50
Section00
Big Sean
Big Sean, foto: Jamie Lamor Thompson/Shutterstock
12.09.2022

"Detroit" Big Seana w końcu na streamingach

Raper świętuje jubileusz krążka.

By uczcić dziesiąte urodziny swojego mixtape'u "Detroit", przez wielu słuchaczy uważanego za najlepszy projekt w dyskografii Big Seana, artysta postanowił w końcu udostępnić wydawnictwo w serwisach streamingowych.

"Detroit" wylądowało w cyfrze i teraz poza osiemnastoma kawałkami znanymi z oryginalnego wydania, Big Sean postanowił dodać mały prezent w postaci niepublikowanego wcześniej utworu "More Thoughts".

Big Sean - More Thoughts (Audio) / YouTube: Big Sean

Wydany w 2012 roku mixtape spotkał się ze świetnym przyjęciem zarówno fanów, jak i krytyków. Na krążku, do którego artysta podszedł z większym luzem niż do wydanego rok wcześniej studyjnego debiutu, usłyszeć można plejadę gwiazd, w tym m.in. Kendricka Lamara, J. Cole'a, Juicy J-a, Jhené Aiko czy French Montanę.

Big Sean - Detroit / Spotify: Big Sean

 

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.