Section50
Section00
P.A.F.F. w studiu Czwórki
P.A.F.F. w studiu Czwórki, foto: Bartosz Bajerski/Czwórka
25.11.2022

P.A.F.F. i Kościey to "królowie nocy"

Artyści łączą siły we wspólnym singlu.

P.A.F.F., wrocławski producent, połączył siły z Kościeyem, wrocławskim raperem. Efektem tej współpracy jest energetyczny numer "Król nocy", który z pewnością ma szansę skutecznie zachęcić słuchaczy do rozgrzania się na parkiecie.

- Znamy się z Kościeyem już kilkanaście lat, jesteśmy z jednego osiedla i dopiero teraz udało nam się zrobić wspólny numer. Singiel "Król nocy" to energetyczne połączenie rapu i drum&bassu z odrobiną chiptune - kwituje dzisiejszą premierę P.A.F.F..

Kościey x P.A.F.F. - Król Nocy [Official Lyric Video] / YouTube: P.A.F.F.

Zobacz też: P.A.F.F. i goście - koncert w Czwórce

P.A.F.F. to artysta obecny na polskiej scenie od blisko 15 lat. Tworzy wiele muzycznych projektów, także "pozapaffowych", w tym m.in. unitrΔ_Δudio czy DJ Mżawki Litry. Ostatnim wydawnictwem artysty jest nagrany z Bosskim krążek "KRAK7.1.", który ukazał się w lipcu tego roku.

Kościey zaznaczył swój muzyczny powrót w czerwcu. Właśnie wtedy ukazała się EP-ka rapera stworzona we współpracy z Haemem i Pstykiem. Minialbum "Świat zwariował" dostępny jest w serwisach streamingowych.

 

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.