Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Tomb wydał solowy singiel w SBM Label

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2023 21:44
Historia zatacza koło.
Okładka singla Musiałem k@ zmądrzeć Tomba
Okładka singla "Musiałem k*&@! zmądrzeć" TombaFoto: mat. promocyjne

Po latach nieobecności Tomb powraca. Na razie "luźnym" singlem, jednak wcześniejszy udział w trzeciej odsłonie "Hotelu Maffija", odświeżenie kontaktu z największym rapowym labelem w Polsce oraz występ na SBM FFESTIVAL pozwalają sądzić, że jeden z najbardziej błyskotliwych punchlinerów, jacy pojawili się na rodzimej scenie, może przekonać się do powrotu w szerszym zakresie.

- [Niedawny - przyp. red.] splot wydarzeń był dla mnie idealnym momentem na to, by pozamykać stare rany, sprawy, tematy, bo rap to był chyba ostatni z demonów przeszłości, który wciąż dawał radę za mną biec. Dzisiaj jestem już kimś innym, w innym miejscu i nie wiem, czy odnalazłbym się w roli full time job rapera, ale staram się być wdzięczny za to, co dostaję i stąd ten klip. To właśnie jest ten egzamin o którym od kilku dni wspominałem, bo właśnie tym jest dla mnie ten kawałek. Nie mam w związku z nim żadnych oczekiwań, chciałem tylko podziękować w ten sposób tym, którzy ciągle mnie wspierają mimo wszystko. Może też, żeby sprawdzić co dziś poczuję - napisał w swoich mediach społecznościowych Tomb.

Teledysk do numeru "Musiałem k*&@! zmądrzeć" jest już dostępny na kanale SBM Label.

Warto przyjrzeć się okładce singla. W polu "ALBUM" zobaczyć można zamazany tytuł płyty, a wytwórnia enigmatycznie oświadcza, że "co dalej zależy już tylko od Łukasza". Fani klasycznej ekipy SB Maffija mogą tylko cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @sbm_label