Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Specjalna edycja "Miłość w czasach popkultury" na 25-lecie wydania

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2024 15:12
Absolutny klasyk polskiej muzyki alternatywnej wróci w nowej odsłonie.
Płyta Myslovitz Miłość w czasach popkultury (25th Anniversary Edition)
Płyta Myslovitz "Miłość w czasach popkultury (25th Anniversary Edition)"Foto: Sony Music Entertainment Poland/mat. prasowe

Po 25-ciu latach od premiery "Miłość w czasach popkultury" wciąż pozostaje jedną z najbardziej kultowych polskich płyt, dzięki której ukształtowała się pozycja zespołu Myslovitz. Usłyszała o nim nie tylko cała Polska, ale i świat, a największy ich przebój "Długość dźwięku samotności" grany był w większości stacji radiowych i telewizyjnych, także poza granicami naszego kraju.

23 lutego ukaże się specjalna edycja "Miłość w czasach popkultury (25th Anniversary Edition)" na podwójnym, przezroczystym winylu w opakowaniu typu gatefold i w kopertach z tekstami piosenek. Na fanów tradycyjnych płyt kompaktowych czekać będzie również wydanie na 2 CD, które było niedostępne na rynku przez wiele lat. Oba wydania z oryginalną okładką ze zdjęciem autorstwa Ryszarda Horowitza.

Zaprezentowany 25 października 1999 roku krążek pełen jest prawdziwych klasyków polskiej alternatywy. To właśnie z tego albumu pochodzą tak nieśmiertelne kawałki jak wspomniany "Długość dźwięku samotności", "Chłopcy", "Nienawiść" czy "Dla Ciebie". Do dziś płyta sprzedała się w liczbie ponad 200 tysięcy egzemplarzy.

Myslovitz - Miłość w czasach popkultury / Spotify

 

Zobacz więcej na temat: Myslovitz