Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Chief Keef wreszcie wydał "Almighty So 2"

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2024 19:03
Kontynuacja słynnego mixtape'u już dostępna.
Chief Keef
Chief KeefFoto: Going/mat. prasowe

W październiku minionego roku Chief Keef świętował dziesięciolecie słynnego mixtape'u "Almighty So". Krążek ukazał się rok po oficjalnym debiucie rapera i ugruntował jego pozycję jako największego popularyzatora Chicago drillu. Fani niepokornego artysty od dłuższego czasu karmieni byli zapowiedziami kontynuacji i tak, po sześciu latach od pierwszej wzmianki, w ich ręce trafia wydany nakładem wytwórni 43B album "Almighty So 2".

Produkcją płyty zajął się sam Keef. Wspierali go m.in. Mike WiLL Made-It, Shawn Ferrari czy Akachi. Jeśli chodzi o gości, to na "Almighty So 2" nie ma tłumów. Gospodarz postawił na obracających się w podobnych klimatach artystów: G Herbo, Lil Gnara, Tierrę Whack, Sexyy Red i Quavo.

Bardzo dobry album, utrzymany w klimacie tak dobrze znanego Keefowi drillu, można znaleźć na wszystkich popularnych serwisach streamingowych.

Chief Keef - Almighty So 2 / Spotify

Chief Keef niebawem odwiedzi Polskę. Artysta pojawi się z nowym materiałem na stołecznym CLOUT Festival. 13 i 14 lipca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec zagrają także m.in. Playboi Carti, Gucci Mane czy Rich Amiri.