Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Gverilla wrócił po długiej przerwie

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2024 17:42
Nowy album już dostępny.
Gverilla
GverillaFoto: Adam Burakowski/REPORTER/East News

Ponad cztery lata trzeba było czekać na kolejny studyjny materiał Gverilli. W marcu 2020 roku we współpracy z labelem 2020 artysta wydał długogrający "Hologram", po czym usłyszeć można go było w mnóstwie singli, a także na opublikowanej w zeszłym roku EP-ce "Dzień Dziecka". Teraz Gve zalicza powrót.

Do rąk słuchaczy trafiła właśnie płyta "Wyrzuty sumienia". Gverilla wydał ją własnym sumptem, choć oczywiście nie stronił od współpracy z innymi artystami. Gośćmi na albumie są Siles, VNM, Effy, Tengen i WUBE. Całość zamyka się w czternastu utworach trwających łącznie około 40 minut.

- Ta płyta to podróż w świat emocji i pasji artysty, który z nostalgią wspomina młodzieńcze lata buntu, rozwoju i poznawania świata przez własną wrażliwość. Pierwsze miłostki, przyjaźnie, frustracje, gniew, łzy szczęścia oraz smutku. Oczekiwania społeczeństwa, którym niełatwo sprostać. Stres związany z przyszłością, życiem prywatnym, a rozwojem kariery. Wybór między tym co w życiu ważne, a co podpowiada instynkt - mówi opis albumu.

Gverilla - Wyrzuty sumienia / Spotify

 

Zobacz więcej na temat: Gverilla