Section50
Section00
07.08.2012

Gramy: Mela Koteluk - Melodia Ulotna

O jej debiucie, płycie i o niej samej napisano/powiedziano już tak wiele, że pozwolę sobie dyskretnie przemilczeć spostrzeżenia własne. W niczym to jednak nie przeszkadza, by poświęcić chwil kilka na zapoznanie się z obrazem Filipa Kabulskiego zrealizowanym do piosenki "Melodia ulotna".Piosenka - najlepsza z płyty, wiadomo. Klip - trochę z bajki, niekoniecznie tej samej co piosenka. Ale przynajmniej jedno drugiemu nie przeszkadza i mimo, że w różną idą stronę, to jakoś im po drodze. A na jej końcu czeka stara szafa. Lew i czarownica nie zmieścili się w budżecie, więc bezpieczniej było nie pokazywać tego co za szafą się kryje. I po bajce!

PS: Moim znajomym hasło "wchodzimy do szafy" się kojarzy, a ja nie wiem o co chodzi...

PS2: Mela niebawem zagra wam w Czwórce!
sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.