X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section50
Section00
15.07.2012

Gramy: Pezet & Małolat - Jestem sam

Singel promujący koncertowy materiał rodzinnej spółki panów Kaplińskich "Live in 1500 m2" zaskoczył. I to wielokrotnie, co naszym rodzimym twórcom niezbyt często się udaje.
Po pierwsze - wybór piosenki. Materiał wykonany podczas tego pamiętnego koncertu obejmował nie tylko nagrywki z "Dziś w moim mieście". Po cichu liczyłem na jakiś mocny akcent w stylu "best of" z dawnych czasów Pezeta wspartym jakąś nową jakością dodaną przez Małolata. Nic z tego - wybór padł na "Jestem sam" z wspólnej płyty. Przez moment myślałem, że to próba pociągnięcia promocji dwóch albumów na jednym singlu. Przez moment.

Po drugie - teledysk nie powstanie z materiałów zarejestrowanych podczas koncertu. What?!... Skoro to ma być promo do "Live in 1500m2" to dlaczego klip będzie kręcony "na boku"?

Tu dostałem klip do obejrzenia:)Po trzecie - "Jestem sam" w nowym wydaniu to zupełnie inna bajka niż w 2010. Średnio mi podchodzący bit Czarnego nagle ożył, dojrzał, nabrał specyficznego rockowego posmaku. Strzał w dziesiątkę panowie! Jeszcze raz udało się przenieść studyjne akcje w zupełnie nowy wymiar. I chociaż wielu wcześniej poszło tą drogą, to nie wszyscy dotarli do celu. Pezet i Małolat zdecydowanie dali radę!

Po czwarte - teledysk jest dobry. Nie "wybitny" ale po prostu solidnie skomponowany z kawałkiem. Fajnie zrealizowany technicznie. W sumie łatwo zapomnieć, że w podkładzie leci audio zarejestrowane live!

Rockowe wcielenie Pezeta i Małolata nie wszystkim przypadnie do gustu, ale jak jest najlepiej sprawdzić słuchając "Live in 1500m2".


sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.