Section50
Section00
30.08.2012

Gramy: Muchy - Zamarzam

Prawie bez echa przeszła premiera pierwszego oficjalnego klipu zapowiadającego premierę płyty "Chcę Ci Coś Powiedzieć". A szkoda, bo numer zacny, mam nadzieję uczciwie prezentujący kierunek obrany przez poznaniaków (tylko lekko za dużo efektów w klipie i muzyka zbyt często ginie pod dźwiękami "tła"). Zresztą - jeżeli mieliście okazję słyszeć chłopaków w ostatnich miesiącach to jest duże prawdopodobieństwo, że trafiliście na jakiś nowy kawałek - Poznań, Nie przeszkadzaj mi bo tańczę, Kurrara albo Zamarzam. Jeżeli nie trafiliście to oglądajcie w Czwórce!Podczas nie tak dawnej wizyty w naszym studio panowie z optymizmem wypowiadali się o nadchodzącym albumie - zapowiada się solidna produkcja (z Marcinem Borsem nie może być inaczej) bez szczególnie radykalnej zmiany dotychczasowego brzmienia. Mam jednak nadzieję, że eksperymenty studyjne zainicjowane przez producenta albumu stworzą nową jakość w muzyce Much. No i trzymamy kciuki za multi-platynową sprzedaż. Jeżeli pójdzie tyle egzemplarzy ile razy oglądano udostępniony w zeszłym roku "Nie przeszkadzaj mi bo tańczę" - to by była sensacja!


sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.