Section50
Section00
31.08.2012

Gramy: Gooral - Pod jaworem pod zelenym

Koniec miesiąca i koniec wakacji oznacza, że wszyscy rzucili się do pracy ze zdwojoną energią. Nagle nowości i premiery sypnęły się niczym z rękawa, aż trudno zdecydować, która ważniejsza. Ale - skoro wczoraj w Czwórce oficjalnie zadebiutował ogólnopolsko, europejsko, światowo a wręcz międzygalaktycznie, klip do nowego kawałka Goorala - nie sposób dziś nie przypomnieć go tym, których ominęły Cztery: Gramy!. No to trzyyyy, czteryyyyy, Gooral!Dubstepowy wyskok Goorala zapowiada zbliżającą się płytę - jej premiera wycelowana została w sezon zimowy (1 grudnia), co pewnie oznacza, że podczas niejednej imprezy na stoku słuchać będziemy nie tylko "Pod jaworem" ale i innych wytworów bujnej wyobraźni Mateusza. A i jego charakterystyczna kudłata persona gr(z)ać pewnie będzie to tu, to tam. Mam nadzieję, że w końcu uda się nam zrealizować przebiegły plan i Gooral znajdzie też chwilę na występ dla Czwórki. Ale nie uprzedzajmy faktów;)

Jeżeli mieszkacie w okolicach Grodu Kraka - polecamy dzisiejszą imprezę z Gooralem w klubie Kombinat. Wieczorem z pewnością usłyszycie sporą dawkę materiału z nowego albumu plus przewidziany jest oczywiście pokaz nowego klipu. Z kolei we wrześniu usłyszycie go między innymi w Gliwicach. Szczegóły znajdziecie w Dziupli Goorala
sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.