Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Gramy: Fenech-Soler - Last Forever

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2013 11:37
Podczas gdy już wydawało się, że "Urszula" nagrana przez Mesa, Głośnego i Piotrka Pacaka będzie niekwestionowanym hitem wakacji na naszych falach, pojawił się nowy singel Fenech-Soler i nagle wybór nie jest już taki oczywisty.

"Last Forever" promuje drugi studyjny album angielskiej grupy zatytułowany "Rituals". Najnowszy numer Solerów od początku urzeka beztroskim klimatem, którego świetnym dopełnieniem jest ten oto klip.

Chociaż "Last Forever" podąża bardziej w stronę brzmień indie, czterech chłopaków pochodzących z King's Cliffe zyskuje coraz większą popularność dzięki swojemu wyrazistemu, electro popowemu brzmieniu które odważnie romansuje z patentami zaczerpniętymi z muzyki tanecznej. Po przesłuchaniu "Last Forever" i wcześniejszego singla "Magnetic" trudno uwierzyć, że elektroniczne brzmienia zajmowały jeszcze większą część zawartości debiutanckiego albumu. W jakim kierunki podąży ich muzyka, kiedy premierę będzie miał drugi album "Rituals"? O tym przekonamy się już w połowie września. Przykładem wcześniejszego, bardziej taneczno-elektronicznego zacięcia w brzmieniu Fenech-Soler może być singel "Demons".

Jeżeli jeszcze macie jakieś wątpliwości co do tego, że mamy do czynienia z artystami wyjątkowymi, to warto, żebyście sprawdzili ich soundcloud, na którym oprócz singli i remiksów znajdziecie również interesujące, zróżnicowane mixtape'y, w których gust Solerów odbija się jak w lustrze.