Section50
Section00

 

Nowy album Florence and the Machine już dostępny

13.05.2022 Piąty krążek zespołu trafił do sieci i na sklepowe półki. Czytaj więcej…

Louis Villain z pierwszym singlem z solowego albumu

12.05.2022 Na rozgrzewkę kawałek z samym Ero! Czytaj więcej…

Diddy oficjalnie wraca do muzyki

11.05.2022 Nowy album, nowa wytwórnia i współpraca z Motown Records. Czytaj więcej…

Young Thug aresztowany

10.05.2022 Raper jest podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Czytaj więcej…

Anderson .Paak stanie za kamerą

06.05.2022 Muzyk rusza z zupełnie nowym projektem. Czytaj więcej…

K-Leah - nowa artystka w wytwórni VNM-a

05.05.2022 Wokalistka przyspiesza z solową karierą. Czytaj więcej…

Kstyk: Uchem na podziemie #72

04.05.2022 Podziemna selekcja po raz 72. Czytaj więcej…

Kstyk: Uchem na podziemie #71

27.04.2022 Sprawdźmy, co dobrego w polskim undergroundzie. Czytaj więcej…
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.