Section50
Section00

 

Mixtape-niespodzianka od Kevina Gatesa

19.02.2021 Raper ma prezent dla swoich słuchaczy. Czytaj więcej…

Koncert Ricka Rossa w ramach serii Tiny Desk

18.02.2021 Sprawdźcie 20-minutowy występ rapera. Czytaj więcej…

Wielkie osiągnięcie Lauryn Hill

17.02.2021 Jej klasyczny album przekroczył właśnie magiczny próg. Czytaj więcej…

Nowy album Gojiri jeszcze w tym roku

17.02.2021 Mamy też świeży singiel! Czytaj więcej…

Hayley Williams gotowa na powrót Paramore

16.02.2021 Wokalistka odkłada na bok solowe projekty. Czytaj więcej…

Magiera zapowiedział płytę producencką

11.02.2021 Mamy już pierwszy singiel z solowego albumu Magiery. Czytaj więcej…

CatchUp - poznajcie nowego artystę labelu 2020

10.02.2021 Na dobry początek otrzymujemy kawałek "Parę dni". Czytaj więcej…
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.