Section50
Section00
07.10.2019

Nowa EP-ka Gesaffelsteina

Francuski DJ w przyszłym miesiącu rusza w trasę koncertową.

Pochodzący z Lyonu DJ i producent Gesaffelstein właśnie podzielił się nowym krążkiem. EP-ka zatytułowana "Novo Sonic System", będąca następczynią wydanej w marcu płyty "Hyperion", składa się z sześciu premierowych utworów trwających łącznie 16 minut. W przeciwieństwie do "Hyperiona" nie usłyszymy tu żadnych gości (na poprzednim albumie wsparli go między innymi The Weeknd i Pharrell Williams).

Znany ze współpracy z największymi nazwiskami w branży muzycznej Gesaffelstein przygotowuje się właśnie do dużej trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych. W listopadzie i grudniu artysta wystąpi w jedenastu miastach, dając trzynaście koncertów.

Jesienna trasa koncertowa Gesaffelsteina:
07.11 - San Francisco
08.11 - Los Angeles
09.11 - Los Angeles
10.11 - San Diego
11.11 - Denver
15.11 - Detroit
16.11 - Chicago
20.11 - Boston
22.11 - Nowy Jork
23.11 - Washington
27.11 - Atlanta
06-07.12 - Las Vegas

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.