Section50
Section00
Lady Gaga i Tony Bennett
Lady Gaga i Tony Bennett, foto: XPUSNYC/Backgrid UK/Forum
04.08.2021

Kolejny wspólny album Lady Gagi i Tony'ego Bennetta w drodze

Premiera już tej jesieni.

Wczoraj, w dniu 95. urodzin Tony'ego Bennetta, artysta ogłosił, że już 1 października ukaże się jego drugi studyjny album nagrany wspólnie z Lady Gagą. Płyta zatytułowana "Love For Sale" będzie jednocześnie ostatnim wydawnictwem w dorobku niezwykłego wokalisty jazzowego.

Artyści zdradzili, że nadchodzący krążek będzie hołdem dla Cole'a Portera i nie zabraknie na nim klasycznych utworów amerykańskiego kompozytora. Pierwszym singlem zapowiadającym "Love For Sale" jest opublikowany właśnie "I Get A Kick Out Of You".

Tony Bennett, Lady Gaga - I Get A Kick Out Of You / YouTube: Lady Gaga

Dla uczczenia urodzin Bennetta, Lady Gaga postanowiła zachęcić fanów do nagrywania krótkich filmów, w których opowiadają, za co cenią niezwykłego wokalistę. Wybrane przez artystkę nagrania pojawią się w specjalnym urodzinowym wideo.

Tony Bennett i Lady Gaga - "Love For Sale" - lista utworów:
01. It's De-Lovely
02. Night and Day
03. Love For Sale
04. Do I Love You
05. I Concentrate On You
06. I Get a Kick Out of You
07. So In Love
08. Let's Do It
09. Just One of Those Things
10. Dream Dancing
11. I've Got You Under My Skin (w wersji deluxe)
12. You're The Top (w wersji deluxe)

  

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.