Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Aerosmith jednak nie zagra w Polsce w 2022 roku

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2022 14:47
Zespół odwołuje część tegorocznej trasy koncertowej.

Smutna wiadomość dla wszystkich miłośników klasycznego hard rocka: Aerosmith odwołuje europejską trasę koncertową, a więc i zaplanowany na 13 lipca koncert w krakowskiej Tauron Arenie.

- Z ogromnym żalem musimy ogłosić, że nasza europejska trasa koncertowa zaplanowana na czerwiec i lipiec tego roku została odwołana. Na bieżąco monitorowaliśmy sytuację związaną z pandemią COVID-19 i biorąc pod uwagę poważne wątpliwości związane z rozwiązaniami logistycznymi, restrykcje obowiązujące w Europie oraz inne problemy, stało się jasne, że niemożliwe jest, by nasze europejskie koncerty doszły do skutku. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych fanów jest dla nas najważniejsze. Jeszcze powrócimy, by wspólnie dać czadu z Wami wszystkimi i mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli ogłosić kilka ekscytujących wiadomości - czytamy w oficjalnym komunikacie zespołu.

Trasa koncertowa była pierwotnie zaplanowana na rok 2020. Rozprzestrzeniająca się pandemia zweryfikowała te plany, skutkiem czego było przesunięcie tournée na lato 2021, a następnie na 2022. Obecnie nie jest jasne, czy Aerosmith pracuje nad kolejnym "podejściem" do europejskiej publiczności.

 

Zobacz więcej na temat: Aerosmith