Section50
Section00
Grafika promująca trasę ALL-IN 22 TOUR PRO8L3M-u
Grafika promująca trasę ALL-IN 22 TOUR PRO8L3M-u, foto: Revolume/mat. prasowe
10.02.2022

PRO8L3M zapowiedział trasę koncertową

Duet wystąpi w ośmiu polskich miastach.

Jedni z najpopularniejszych twórców rapowych w Polsce, Steez i Oskar, czyli duet PRO8L3M, właśnie zapowiedzieli kolejną trasę koncertową. Po grudniowym koncercie zamykającym etap mixtape'ów "Art Brut" na warszawskim Torwarze, przyszła pora na klubowe tournée po Polsce.

ALL-IN 22 Tour wystartuje już 10 marca występem w łódzkiej Wytwórni. Łącznie PRO8L3M da 8 koncertów w największych polskich miastach. Duet zapowiada, że nadchodzące wydarzenia zapewnią uczestnikom niezwykłe wrażenia, także przy udziale najnowszych technologicznych osiągnięć.

10.03 – Łódź / Wytwórnia 
11.03 – Poznań / Tama 
18.03 – Rzeszów / Pod Palmą
19.03 – Wrocław / A2
25.03 – Gdańsk / B90
03.04 – Bydgoszcz / Scena
10.04 – Warszawa / COS Torwar
22.04 – Kraków / Studio

Bilety na koncerty dostępne będą od 14 lutego.

  

AŚ, mat. prasowe

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.