Section50
Section00
Bruce Dickinson
Bruce Dickinson, foto: Photography Stock Ruiz/Shutterstock
06.10.2022

W 2023 Iron Maiden ponownie wystąpi w Polsce

Zespół nie planuje wolnego.

Od ostatniego koncertu Iron Maiden w Polsce minęły ledwie dwa miesiące, a zespół już zapowiedział kolejny występ w naszym kraju. Bruce Dickinson i spółka ogłosili właśnie trasę "The Future Past Tour".

Pierwsze ogłoszenie dat objęło dwanaście europejskich miast, w tym Kraków. W Tauron Arenie Iron Maiden wystąpi 13 czerwca i będzie to pierwszy z cyklu koncertów The Future Past Tour.

The Future Past Tour 2023:
13 czerwca - Kraków
19 czerwca - Zurych
24 czerwca - Dublin
26 czerwca - Glasgow
28 czerwca - Leeds
30 czerwca - Manchester
3 lipca - Nottingham
4 lipca - Birmingham
7 lipca - Londyn
11 lipca - Amsterdam
13 lipca - Antwerpia
15 lipca - Mediolan

Iron Maiden - The Future Past Tour 2023 / YouTube: Iron Maiden

 

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.