Section50
Section00
Sade
Sade, foto: Sophie Muller/Sony Music Entertainment Poland/mat. prasowe
11.10.2022

Sade pracuje nad nową muzyką

Czyżby nadchodził koniec długiej przerwy wydawniczej?

Świetne wieści serwisowi Billboard przekazał właśnie Damien Quintard, zarządzający Miraval Studios. Otóż producent zdradził, że kultowa brytyjska wokalistka Sade rejestruje wraz z zespołem nowe kompozycje w słynnym francuskim studiu. Jak sam mówi: "da się poczuć miłość, którą darzą oni to miejsce".

Ostatnim studyjnym albumem Sade jest wydany w 2010 roku "Soldier of Love". W 2018 wraz ze swoim zespołem przygotowała kompozycję na ścieżkę dźwiękową do "Pułapki czasu", a rok później miała podobny wkład w film "Widows".

W 2020 roku Sade wydała specjalny box "This Far", zawierający winylowe reedycje jej wszystkich dotychczasowych płyt.

Sade - No Ordinary Love - Official - 1992 / YouTube: Sade

Miraval Studios, w którym Sade tworzy nowe piosenki, należy obecnie do Brada Pitta. Ceniony aktor jest właścicielem ekskluzywnego miejsca od 2012 roku. Jego prawą ręką jest wspomniany wcześniej Damien Quintard.

 

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.