Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Netflix opowie historię KISS

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2023 18:05
Premiera filmu zaplanowana jest na przyszły rok.
KISS
KISSFoto: Tony Norkus/Shutterstock

Manager zespołu KISS, Doc McGhee, zdradził, że w 2024 roku ukaże się film biograficzny poświęcony legendarnej formacji. Za jego realizację odpowiadać będzie streamingowy gigant - Netflix.

Pierwsze informacje o produkcji pojawiły się jeszcze w 2021 roku. Reżyserią filmu, którego tytuł to "Shout It Out Loud", zajmie się Joachim Rønning. Nominowany do Oscara i Złotego Globu filmowiec ma na swoim koncie takie obrazy jak "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", "Czarownica 2" czy "Wyprawa Kon-Tiki".

- Będzie to film biograficzny skupiający się na pierwszych latach działalności KISS. Dopiero zaczynamy. Umowy zostały podpisane, mamy reżysera. Wszystko zmierza do przodu, a całość będzie gotowa w 2024 - opowiada McGhee.

Jeśli chodzi o obsadę "Shout It Out Loud", to nie pojawiły się jeszcze żadne nazwiska, ale kryteria castingu zdradził współzałożyciel zespołu, Paul Stanley.

- Powiem tak: casting musi skupić się na aktorach w odpowiednim przedziale wiekowym - szukamy dwudziestolatków. Szczerze? Nie znam zbyt wielu aktorów w tym wieku - przyznał Stanley.

Kiss - Shout It Out Loud (Live From Tiger Stadium) / YouTube: KISS