Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

BOKKA publikuje utwór z tajemniczym gościem

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2023 09:54
Kim jest Gilbert Brady?
BOKKA
BOKKAFoto: Zija&Pióro/PIAS/mat. prasowe

Po świetnie przyjętym singlu "Let It FLOW" z gościnnym udziałem Neli Palomy, BOKKA prezentuje "Paper LOVE". To już czwarty numer z nadchodzącego urodzinowego albumu "BOKKA HITS 10". W roli gościa tym razem... tajemniczy Gilbert Brady.

Wspomniane wydawnictwo będzie specjalną kompilacją z udziałem dziesięciu gości. Zespół postawił na autorską selekcję, zapraszając artystów, których "talent robi na nich ogromne wrażenie".

- Nowa wersja "Paper Fuse" (oryginalny tytuł piosenki pochodzącej z 3. albumu BOKKI "Life On Planet B" z 2018 roku) skonstruowana została na gitarę, gruby syntezatorowy bas i prosty bit. Z punkową energią w tle koncentruje uwagę słuchacza przekazie utworu. "Paper LOVE" to piosenka o kruchości i ulotności poszczególnych elementów życia. Wszystko jest lub może okazać się chwilowe: pieniądze, zaufanie, newsy, miłość. Lepiej cieszyć się tym, co jest dzisiaj niż oczekiwać zbyt wiele od jutra - mówi o numerze zespół.

Nie pozostaje zatem nic innego jak odpalić "Paper LOVE" i wsłuchać się utwór BOKKI i Gilberta Brady'ego, którego prawdziwe nazwisko zaczyna się na "Z", a kończy na... "alewski".

BOKKA - Paper LOVE feat. Gilbert Brady (Official Visualizer) / YouTube: BOKKA (Official Channel)

 

Zobacz więcej na temat: Krzysztof Zalewski