Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Playlista

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
22.08.2014

Dorothy - After Midnight

Po usłyszeniu tego numeru tylko hejterzy stwierdzą, że rockowe brzmienie umarło.

W momencie kiedy część słuchaczy wybiera skrojone dla masowego słuchacza, ładne, gładkie, popowe brzmienia dobrze jest usłyszeć nową muzykę, która oddaje hołd oldschoolowej surowości. Dorothy to czterosobowy zespół z Los Angeles, a liderką całej grupy jest obdarzona mocnym głosem, charyzmą i urokiem osobistym (mocne kombo) Dorothy Martin. "After Midnight" to kawał porządnego, szorstkiego rockowego grania z bluesowymi akcentami i mocnym kobiecym wokalem - to połączenie, którego na światowej scenie muzycznej trochę ostatnio brakowało.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl