13Pn
14Wt
15Śr
16Cz
17Pt
18So
19Nd
20Pn
21Wt
22Śr
23Cz
24Pt
25So
26Nd
27Pn
28Wt
29Śr
30Cz
1Pt
2So

Repertuar

TZO, czyli Morderstwo w Teatrze Polskiego Radia

TZO, czyli Morderstwo w Teatrze Polskiego Radia

Ostatnie w tym roku spotkanie z Teatrzykiem Zielone Oko. Tym razem pełne dramatycznego napięcia słuchowisko, którego akcja dzieje się w... Teatrze Polskiego Radia. W bohaterów wcielą się m.in. Janusz Kukuła - reżyser i dyrektor Teatru Polskiego Radia oraz Izabela Żukowska - autorka słuchowiska i dziennikarka muzyczna radiowej Jedynki. Zapraszamy do Trójki w sobotę o godz. 20.05.

Taki tchórz. Słuchowisko w Radiu Dzieciom

"Taki tchórz". Słuchowisko w Radiu Dzieciom

Kolejne słuchowisko dla starszych i młodszych słuchaczy w jedynkowym Radiu Dzieciom. W sobotę 25 listopada o godz. 19.30 Teatr Polskiego Radia przedstawi premierę słuchowiska Mariusza Niemyckiego pt. "Taki tchórz" w reżyserii radiowej Waldemara Modestowicza.

Matysiakowie

Matysiakowie

Zapraszamy Państwa na spotkanie z radiową rodziną Matysiaków.

Nieznane fakty z życia Ordonki. Słuchowisko

Nieznane fakty z życia Ordonki. Słuchowisko

W sobotę 25 listopada w dwójkowym teatrze wyobraźni premiera słuchowiska według scenariusza Antoniego Wincha i Dariusza Błaszczyka, którego główną bohaterką jest przedwojenna pieśniarka i aktorka Hanna Ordonówna zwana popularnie Ordonką. W tej roli znakomita Wiktoria Gorodeckaja. Reżyseria Dariusza Błaszczyka, muzyka Andrzeja Idebskiego. Początek słuchowiska godz. 17.oo. Zapraszamy!

Sanatorium pod klepsydrą.

"Sanatorium pod klepsydrą".

Sobotni Teatr Wyobraźni na antenie Dwójki przypomni zrealizowaną w 2005 roku radiową wersję powieści Bruno Schulza pt. "Sanatorium pod Klepsydrą" z Wiesławem Michnikowskim w roli Starego Jakuba. Adaptacja i reżyseria Waldemara Modestowicza. Zapraszamy w sobotę 18 listopada punktualnie godz. 19.oo.

W Jezioranach

Zapraszamy na spotkanie z bohaterami powieści radiowej "W Jezioranach".

Rzecz o Adamie Asnyku w kilku epizodach

Rzecz o Adamie Asnyku w kilku epizodach

Niedzielny Teatr Polskiego Radia poświęcony zostanie przypomnieniu postaci Adama Asnyka, poety i dramatopisarza, członka Rządu Narodowego w czasie powstania styczniowego. Scenariusz słuchowiska przygotował dla radia i wyreżyserował Wojciech Markiewicz. W roli poety usłyszymy Olgierda Łukaszewicza. Zapraszamy do radiowej Jedynki 19 listopada tuż po godz. 21.oo.

Matysiakowie

Matysiakowie

Zapraszamy Państwa na spotkanie z radiową rodziną Matysiaków.

Słuchowisko o Grzegorzu Przemyku.  Premiera

Słuchowisko o Grzegorzu Przemyku. Premiera

W sobotę 18 listopada tuż po godz. 21. oo radiowa Jedynka zaprezentuje zrealizowane w Teatrze Polskiego Radia słuchowisko, którego bohaterem jest Grzegorz Przemyk, syn poetki Barbary Sadowskiej, pobity śmiertelnie przez milicjantów w maju 1984 roku. Autorem słuchowiska i reżyserem jest Tomasz Man. Premiera w Teatrze Polskiego Radia!