Wydarzenia i aktualności

Legenda II

Legenda II

5 grudnia o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko "Legenda II" według dramatu Stanisława Wyspiańskiego, w adaptacji Iwony Rusek i reżyserii Ewy Małecki

Popsute

Popsute

6 grudnia o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Marty Rebzdy "Popsute" w reżyserii Waldemara Modestowicza.

Staśko

Staśko

6 grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na kolejne słuchowisko dla dzieci z cyklu "Dzieci bliżej historii" pt. "Staśko" autorstwa i reżyserii Mariusz Malca.

20_40_60_80

20_40_60_80

28 listopada o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Krzysztofa Bizio pt. "20_40_60_80" w reżyserii Waldemara Modestowicza.

Ba

Ba!

29 listopada o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Wojciecha Kassa pt. "Ba!" w reżyserii Michała Zdunika.

Ostatnia akcja Antka Rozpylacza

Ostatnia akcja Antka Rozpylacza

29 listopada o godzinie 18:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na kolejne słuchowisko dla dzieci z cyklu "Dzieci bliżej historii" pt. "Ostatnia akcja Antka Rozpylacza" autorstwa i reżyserii Dobrosławy Bałazy.

Świadkowie albo nasza mała stabilizacja

Świadkowie albo nasza mała stabilizacja

21 listopada o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Tadeusza Różewicza pt. "Świadkowie albo nasza mała stabilizacja" w  adaptacji i reżyserii Pauliny Pikiewicz.

Wierna rzeka

Wierna rzeka

22 listopada o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Stefana Żeromskiego pt. "Wierna rzeka" w  adaptacji Janusza Kukuły i reżyserii Anny Skuratowicz.

Lepsza

Lepsza

14 listopada o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Jerzego Szczudlika pt. "Lepsza" w  reżyserii Krzysztofa Szustera.

Karol Wojtyła Autobiografia

Karol Wojtyła "Autobiografia"

15 listopada o godzinie 19:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Karola Wojtyły pt. "Autobiografia" w adaptacji i reżyserii Andrzeja Ferenca.