Wydarzenia i aktualności

Satisfaction

Satisfaction

14 lipca  o godzinie 20:05 na Scenę Teatralną Trójki powraca Teatrzyk Zielone Oko. Autorem lipcowej premiery jest Wojciech Fułek, znawca historii Sopotu, także historii polskiego rock'n'rolla, który narodził się na Wybrzeżu.

Przestępca, który stał się człowiekiem

Przestępca, który stał się człowiekiem

22 czerwca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Sebastiana Reńcy "Przestępca, który stał się człowiekiem" w reżyserii Dobrosławy Bałazy.

Ale numer

Ale numer

23 czerwca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Romana Dziewońskiego "Ale numer" w reżyserii autora.

Mosiężny motylek

Mosiężny motylek

15 czerwca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Williama Goldinga "Mosiężny motylek" w adaptacji i reżyserii Jana Buchwalda.

Napoleonka

Napoleonka

16 czerwca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Jerzego Szczudlika "Napoleonka" w reżyserii Krzysztofa Szustera.

Tancerz mecenasa Kraykowskiego

Tancerz mecenasa Kraykowskiego

16 czerwca o godzinie 20:05 zapraszamy do Trójki na radiową premierę słuchowiska "Tancerz mecenasa Kraykowskiego" według Gombrowicza.

Andrzej Bart Desperacja

Andrzej Bart "Desperacja"

8 czerwca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Andrzeja Barta "Desperacja" w reżyserii autora.

Dalekie wybrzeża ciszy

Dalekie wybrzeża ciszy

Z okazji 40 rocznicy pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski 9 czerwca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na słuchowisko poetycko - muzyczne zrealizowane według tekstów Karola Wojtyły.

Rafał Wojasiński Siostry

Rafał Wojasiński "Siostry"

1 czerwca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Rafała Wojasińskiego "Siostry" w reżyserii Waldemara Modestowicza.

Piosenki Janusza Kruka

Piosenki Janusza Kruka

25 maja o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na retransmisję koncertu, który odbył się w sobotę 18 maja w Muzycznym Studiu im. Władysława Szpilmana.