Wydarzenia i aktualności

Miłość szuka mieszkania

Miłość szuka mieszkania

Z okazji 80. rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim , w najbliższą sobotę 1 kwietnia, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko wg sztuki Jerzego Jurandota “Miłość szuka mieszkania” reżyserii Janusza Kukuły.

Brytanik

Brytanik

W najbliższą niedzielę, 26 marca, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Jean’a Racine’a pt."Brytanik" w przekładzie Antoniego Libery, w adaptacji i reżyserii Mariusza Malca.

Gałęzie jednego drzewa

Gałęzie jednego drzewa

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polaków, ratujących Żydów pod okupacją niemiecką, w najbliższą sobotę 25 marca, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Tomasza Skilera pt. "Gałęzie jednego drzewa" w reżyserii Dobrosławy Bałazy.

Kanarek umiera pierwszy

Kanarek umiera pierwszy

W najbliższą niedzielę, 19 marca, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Marty Fox pt. "Kanarek umiera pierwszy" w reżyserii Marii Brzostyńskiej.

Sklepy cynamonowe

Sklepy cynamonowe

W najbliższą niedzielę 12 marca, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko według opowiadań Brunona Schulza pt. "Sklepy cynamonowe" w adaptacji i reżyserii Tomasza Cyza.

Córeczki

Córeczki

W najbliższą sobotę 11 marca, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Pawła Mossakowskiego pt. "Córeczki" w reżyserii Anny Skuratowicz.

Oczy Brigitte Bardot

Oczy Brigitte Bardot

W najbliższą niedzielę 5 marca, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Remigiusza Grzeli pt. "Oczy Brigitte Bardot" w reżyserii Kamila Marii Małanicz.

Świętoszek

Świętoszek

W najbliższą niedzielę 26 lutego, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko na podstawie komedii Moliera "Świętoszek" w adaptacji i reżyserii Waldemara Modestowicza.