Wydarzenia i aktualności

Jego portret czyli koncert piosenek Włodzimierza Nahornego.

"Jego portret" czyli koncert piosenek Włodzimierza Nahornego.

W sobotę, 26 maja, zapraszamy do Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia na koncert piosenek Włodzimierza Nahornego pt. "Jego portret" W Studiu Muzycznym PR im. W. Szpilmana w Warszawie wystąpią młodzi wokaliści i aktorzy. Transmisja na antenie radiowej Jedynki o godzinie 21:00.

Ajas Sofoklesa w Teatrze Polskiego Radia

"Ajas" Sofoklesa w Teatrze Polskiego Radia

Już w najbliższą sobotę 19 maja o godz. 21:05 na antenie Jedynki radiowa wersja tragedii Sofoklesa pt. "Ajas" w tłumaczeniu Antoniego Libery. Adaptacja i reżyseria Mariusza Malca, w roli tytułowej usłyszymy Przemysława Bluszcza. Serdecznie zapraszamy!

Stara kobieta wysiaduje Tadeusza Różewicza

"Stara kobieta wysiaduje" Tadeusza Różewicza

W sobotę, 5 maja, o godzinie 19:00  zapraszamy do radiowej Dwójki  na słuchowisko Tadeusza Różewicza "Stara kobieta wysiaduje" na podstawie sztuki pod tym samym tytułem. Adaptacja radiowa i reżyseria Waldemar Modestowicz.  

Adam Asnyk - Narodziny  Poety

Adam Asnyk - Narodziny Poety

6 maja, w niedzielę o godz. 21.05 zapraszamy do radiowej Jedynki na słuchowisko Dobrosławy Bałazy pt. "Narodziny poety".

Colas Breugnon powraca

"Colas Breugnon" powraca

W sobotę 28 kwietnia  zapraszamy na słuchowisko według powieści francuskiego pisarza Romaina Rollanda. Adaptacja i reżyseria Romana Dziewońskiego