Wydarzenia i aktualności

Trzy widoki na Tokio

Trzy widoki na Tokio

10 czerwca w czwartek o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko na podstawie opowiadań Osamu Dazaia pt. "Trzy widoki na Tokio" w adaptacji Tomasza Lerskiego i reżyserii Kamila Banasiaka.

Nasza rodzina

Nasza rodzina

W najbliższą niedzielę, 13 czerwca o godz. 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Piotra Zaremby pt. "Nasza rodzina"  w reżyserii Jarosława Gajewskiego.

Intruz

Intruz

3 czerwca w czwartek o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Maurice’a Maeterlincka "Intruz" w tłumaczeniu i reżyserii Michała Zdunika.

Bohiń

Bohiń

W najbliższą niedzielę, 6 czerwca o godz. 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko na podstawie powieści Tadeusza Konwickiego pt. "Bohiń"  w adaptacji Marty Rebzdy i reżyserii Waldemara Modestowicza.

Numer 16

Numer 16

W najbliższą niedzielę, 30 maja o godz. 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Rafała Wojasińskiego pt. "Numer 16"  w reżyserii Waldemara Modestowicza.

Ludzie Cesarza

Ludzie Cesarza

27 maja w czwartek o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Zygmunta Hubnera "Ludzie Cesarza" w adaptacji i reżyserii Jakuba Cumana.

Niemalowane

Niemalowane

20 maja w czwartek o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Zuzanny Talar "Niemalowane" w reżyserii Michała Wdowiaka.

Rosmersholm

Rosmersholm

16 maja o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko na podstawie dramatu Henryka Ibsena  "Rosmersholm" w adaptacji i reżyserii Anny Skuratowicz.

Solaris

Solaris

13 maja w czwartek o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Stanisława Lema "Solaris" w adaptacji i reżyserii Jarosława Tumidajskiego.