Wydarzenia i aktualności

Piekło z harnasiami

Piekło z harnasiami

6 marca o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Mateusza Tracza  "Piekło z harnasiami" w reżyserii autora.

Cyrograf

Cyrograf

7 marca o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Rafała Podrazy  "Cyrograf - historia z życia Heleny Majdaniec" w reżyserii Pawła Niczewskiego.

Edyp w Kolonos

Edyp w Kolonos

27 lutego o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Sofoklesa  "Edyp w Kolonos" w adaptacji i reżyserii Mariusza Malca.

Zamknięty świat

Zamknięty świat

28 lutego o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Catherine Aigner „Zamknięty świat" w adaptacji i reżyserii Waldemara Modestowicza.

Sekcja

Sekcja

20 lutego o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Krzysztofa Bizio  "Sekcja" w reżyserii Dariusza Błaszczyka.

Pokutnicy

Pokutnicy

21 lutego o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Marka Prandoty "Pokutnicy" w reżyserii Katarzyny Dudzic - Grabińskiej.

Molo

Molo

13 lutego o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Filipa Bajona  "Molo" w reżyserii Janusza Zaorskiego.

Brzezina

Brzezina

14 lutego o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Jarosława Iwaszkiewicza  "Brzezina" w adaptacji i reżyserii Jarosława Tumidajskiego.

Zatracenie

Zatracenie

30 stycznia o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Osamu Dazai  "Zatracenie" w adaptacji Tomasza Lerskiego i reżyserii Kamila Marii Banasiaka.

Głosy cz.1

Głosy cz.1

31 stycznia o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Ireneusza Iredyńskiego "Głosy cz.1" .