Wydarzenia i aktualności

Śledztwo Setnika

Śledztwo Setnika

20 kwietnia o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Davisa Bunna i Janette Oke "Śledztwo Setnika" w adaptacji i reżyserii Waldemara Kasperczaka.

Żywot Józefa

Żywot Józefa

21 kwietnia o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Mikołaja Reja "Żywot Józefa" w adaptacji i reżyserii Jarosława Gajewskiego.

Rzeczy, których nie wyrzuciłem

Rzeczy, których nie wyrzuciłem

13 kwietnia o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Marcina Wichy "Rzeczy, których nie wyrzuciłem" w adaptacji i reżyserii Michała Zdunika.

Nieodwołalne

Nieodwołalne

14 kwietnia o godzinie 20:00 zapraszamy do radiowej Trójki na premierowe słuchowisko Jarosława Jakubowskiego "Nieodwołalne" w reżyserii Sebastiana Konrada.

Plaża

Plaża

6 kwietnia o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Petera Asmussena "Plaża" w adaptacji i reżyserii Pawła Ciołkosza.

Pistolet

Pistolet

7 kwietnia o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Wojciecha Dróżdża "Pistolet"  reżyserii Janusza Kukuły.

Tańczące Eurydyki

Tańczące Eurydyki

W najbliższą sobotę 30 marca w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbędzie się kolejny koncert w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia.

Pobiliśmy Niemców

Pobiliśmy Niemców

31 marca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Edyty Poźniak i Andrzeja Sowy "Pobiliśmy Niemców" w reżyserii Jana Warenyci.

Dwie śmierci Simona Mathiasa

Dwie śmierci Simona Mathiasa

23 marca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Grzegorza Gortata "Dwie śmierci Simona Mathiasa" w adaptacji i reżyserii Przemysława Wyszyńskiego.