Wydarzenia i aktualności

Nokturn na cztery ręce

Nokturn na cztery ręce

W najbliższą niedzielę 5 grudnia  zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe  słuchowisko Tomasza Lerskiego i Tomasza Zaperta pt. "Nokturn na cztery ręce" w reżyserii Tomasza Zacharewicza.

Wybór

Wybór

2 grudnia o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Barbary Petrozolin – Skowrońskiej pt.  „Wybór” w reżyserii Marii Marcinkiewicz - Górnej.

Roman i Julia

Roman i Julia

W najbliższą niedzielę 28 listopada  zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe  słuchowisko Konrada Szołajskiego pt. "Roman i Julia czyli historia romansu mojej babci" w reżyserii autora.

Teatr Polskiego Radia z wyróżnieniem IPN za najlepszą audycję historyczną.

Teatr Polskiego Radia z wyróżnieniem IPN za najlepszą audycję historyczną.

W konkursie Instytutu Pamięci Narodowej na najlepszą Audycję Historyczną Roku - wśród wyróżnionych produkcji doceniono audycję "Dobro wraca podwójnie" i jej twórców: Martę Rebzdę i Waldemara Modestowicza z Teatru Polskiego Radia. Laureatów nagrodzono w siedzibie białostockiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej.

Kobra. Ostre emocje.

Kobra. Ostre emocje.

25 listopada o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Anety Wróbel pt."Kobra. Ostre emocje" w reżyserii autorki.

Hałastra

Hałastra

W najbliższą niedzielę 21 listopada  zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe  słuchowisko Tomasza Lerskiego pt. "Hałastra" w reżyserii Adama Wojtyszko.

Ślepe uczucie magistra Wyprostka

Ślepe uczucie magistra Wyprostka

18 listopada o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Jeremiego Przybory pt. "Ślepe uczucie magistra Wyprostka" w reżyserii Kamila Marii Banasiaka.

Pułapka

Pułapka

11 listopada o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Andrzeja Zakrzewskiego pt. "Pułapka" w reżyserii Krzysztofa Szustera.

Masters Dream

Master's Dream

W najbliższą niedzielę 14 listopada  zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe  słuchowisko Jolanty Ptaszyńskiej "Master's Dream" w reżyserii autorki.

Requiem dla Stanisława Wyspiańskiego

Requiem dla Stanisława Wyspiańskiego

W najbliższą niedzielę 7 listopada  zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe  słuchowisko Michała Zdunika "Requiem dla Stanisława Wyspiańskiego" w reżyserii autora.