Wydarzenia i aktualności

Kropla deszczu w ciemnym oceanie

Kropla deszczu w ciemnym oceanie

12 października o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Marty Rebzdy "Kropla deszczu w ciemnym oceanie" w reżyserii Waldemara Modestowicza.

Mężczyzna

Mężczyzna

5 października o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Gabrieli Zapolskiej "Mężczyzna" w adaptacji i reżyserii Leny Frankiewicz. W tytułowej roli usłyszymy Wojciecha Malajkata, a partnerują mu Anna Cieślak, Wiktoria Gorodeckaja, Dominika Kluźniak.

Siłacze

Siłacze

6 października o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Łukasza Staniszewskiego "Siłacze" w adaptacji i reżyserii Jana Buchwalda. W słuchowisku wystąpili aktorzy Polskiego Teatru w Wilnie.

Żółte kalendarze

Żółte kalendarze

„Żółte kalendarze”. Koncert utworów Piotra Szczepanika w Studiu Piosenki Teatru PR. Retransmisja wydarzenia w radiowej Jedynce w niedzielę 29 września o godz. 21.05.

Spotkania z Mistrzem | Piotr Salaber

Spotkania z Mistrzem | Piotr Salaber

4 października, piątek, o godz. 18:00 zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu "Spotkania z Mistrzem", które będą odbywać się w ramach "Kursu reżyserii radiowej".  

Autobiografia

Autobiografia

21 września o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Juliana Tuwima "Autobiografia" w reżyserii Janusza Kukuły.

Nakarmić kamień

Nakarmić kamień

22 września o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Bronki Nowickiej "Nakarmić kamień" w adaptacji i reżyserii Artura Urbańskiego.

Sonata Belzebuba

Sonata Belzebuba

15 września o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Stanisława Ignacego Witkiewicza "Sonata Belzebuba" w adaptacji i  reżyserii Waldemara Modestowicza.

Cukrowe przyjęcie. Wieluński wrzesień 1939

Cukrowe przyjęcie. Wieluński wrzesień 1939

7 września o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na pierwsze powakacyjne premierowe słuchowisko Tomasza Lerskiego "Cukrowe przyjęcie. Wieluński wrzesień 1939" w reżyserii Dobrosławy Bałazy.