Wydarzenia i aktualności

Krzysztof Zaleski - wybitny reżyser, aktor i dyrektor

Krzysztof Zaleski - wybitny reżyser, aktor i dyrektor

20 października mija 10. rocznica śmierci Krzysztofa Zaleskiego – wybitnego reżysera, aktora, a także dyrektora Programu 2 Polskiego Radia i Teatru Polskiego Radia. Z tej okazji radiowa Dwójka przygotowała audycje, które przypomną tego wyjątkowego twórcę.

Krzysztof Bizio 0_2_0

Krzysztof Bizio "0_2_0"

20 października o godzinie 21:00 w Programie I PR zapraszamy do wysłuchania premierowego słuchowiska Krzysztofa Bizio "0_2_0" w reżyserii Jana  Warenyci.

Karol Wojtyła Brat naszego Boga

Karol Wojtyła "Brat naszego Boga"

14 października o godzinie 19:00 w Programie I PR zapraszamy do wysłuchania słuchowiska Karola Wojtyły pt. "Brat naszego Boga" w reżyserii Henryka Rozena.

Mewa Borysa Akunina w radiowej Dwójce

"Mewa" Borysa Akunina w radiowej Dwójce

W sobotni wieczór zapraszamy do wysłuchania, nagrodzonego Grand Prix XIII Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2013" słuchowiska "Mewa" według sztuki Borysa Akunina w reżyserii Igora Gorzkowskiego i realizacji akustycznej Andrzeja Brzoski.

Rafał Wojasiński Dziad Kalina

Rafał Wojasiński "Dziad Kalina"

14 października o godzinie 20:00 zapraszamy do radiowej Trójki na słuchowisko Rafała Wojasińskiego pt. "Dziad Kalina" w reżyserii Waldemara Modestowicza.

Mariusz Cieślik Zupełny Bareja

Mariusz Cieślik "Zupełny Bareja"

13 października o godzinie 21:00 w Programie I PR zapraszamy do wysłuchania premierowego słuchowiska Mariusz Cieślika "Zupełny Bareja" w reżyserii Roberta Talarczyka.

Gyrgy Spiró Zaciemnienie

György Spiró "Zaciemnienie"

7 października o godzinie 21:00 w Programie I PR zapraszamy do wysłuchania słuchowiska Györgya Spiró "Zaciemnienie" w adaptacji i reżyserii Mariusza Orskiego, w przekładzie Jolanty Jarmołowicz.