Wydarzenia i aktualności

To słowo

To słowo

W najbliższą niedzielę 27 listopada zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Marty Rebzdy pt. "To słowo" w reżyserii Waldemara Modestowicza.

Tego strasznego dnia, ja nie zapomnę nigdy...

Tego strasznego dnia, ja nie zapomnę nigdy...

W najbliższy czwartek 24 listopada zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Tomasza Skilera pt. "Tego strasznego dnia, ja nie zapomnę nigdy... " w reżyserii Dobrosławy Bałazy.

Tefil

Tefil

W najbliższą niedzielę 20 listopada zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Rafała Wojasińskiego pt."Tefil" w reżyserii Marka Głuszczaka.

Proust

Proust

W najbliższy czwartek 17 listopada zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Piotra Skotnickiego pt. "Proust" w reżyserii autora.

Koncert

Koncert

W najbliższą niedzielę 13 listopada zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Pawła Huelle pt."Koncert" w adaptacji i reżyserii Henryka Rozena.

Ślepcy

Ślepcy

W najbliższy czwartek 10 listopada zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Maurice’a Maeterlincka pt. "Ślepcy" w adaptacji i reżyserii Michała Zdunika.

Anioł dla dwojga

Anioł dla dwojga

W najbliższą niedzielę 6 listopada zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko autorstwa Tomasza Mana pt."Anioł dla dwojga" w reżyserii autora.

Na moich oczach kładzie się noc

Na moich oczach kładzie się noc

W najbliższy czwartek 3 listopada zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko pt. "Na moich oczach kładzie się noc" powstałe na podstawie dramatu Wiliama Szekspira "Juliusz Cezar" w adaptacji i reżyserii Mariusza Malca.

Dziewiąty dzień księżycowy

Dziewiąty dzień księżycowy

W najbliższą niedzielę 30 października zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko z cyklu "Współczesna dramaturgia Ukrainy" autorstwa Ołeksandry Hromowej  pt."Dziewiąty dzień księżycowy" w adaptacji i reżyserii Karoliny Kirsz.