Wydarzenia i aktualności

5

5 ½

W najbliższą sobotę, 27 maja, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Krzysztofa Bizio pt. „5 ½” w reżyserii Waldemara Modestowicza.

Żegnaj Norwidzie

Żegnaj Norwidzie!

W najbliższą niedzielę, 21 maja, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Piotra Skotnickiego pt. „Żegnaj Norwidzie!” w reżyserii autora.

Powieść dla Hollywoodu

Powieść dla Hollywoodu

W najbliższą niedzielę, 14 maja, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Hanny Krall pt. „Powieść dla Hollywoodu” w adaptacji i reżyserii Magdaleny Małeckiej – Wippich.

Cień

Cień

W najbliższą sobotę, 13 maja, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko pt. "Cień" na podstawie prozy Stefana Żeromskiego, w adaptacji Iwony Rusek i reżyserii Michała Zdunika

Król mrówek

Król mrówek

W najbliższą niedzielę, 7 maja, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Zbigniewa Herberta pt. „Król mrówek” w adaptacji i reżyserii Adama Wojtyszko.

Trzy dni Korfantego

Trzy dni Korfantego

Z okazji 150 - lecia urodzin Wojciecha Korfantego, w najbliższą niedzielę, 30 kwietnia, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Mariusza Malca pt. „Trzy dni Korfantego” w reżyserii autora.

Ucieczka

Ucieczka

Z okazji 80-tej rocznicy rocznicy ucieczki Witolda Pileckiego z obozu koncentracyjnego Auschwitz, w najbliższą sobotę, 29 kwietnia, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Przemysława Wyszyńskiego pt. „Ucieczka” w reżyserii autora.

Monument Rapaporta

Monument Rapaporta

Z okazji 80-tej rocznicy wybuchu powstania w Getcie Warszawskim, w najbliższą niedzielę, 23 kwietnia, zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Tomasza Skilera pt. „Monument Rapaporta” w reżyserii Dobrosławy Bałazy.