Wydarzenia i aktualności

Nareszcie możemy być źli

Nareszcie możemy być źli

28 marca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Jarosława Jakubowskiego "Nareszcie możemy być źli" w reżyserii Adama Wojtyszko.

Sprzedaż

Sprzedaż

29 marca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Marcina Witana "Sprzedaż" w reżyserii Dobrosławy Bałazy.

Pogodzić się ze światem

Pogodzić się ze światem

29 marca o godzinie 20:05 zapraszamy na Scenę Teatralną Trójki na premierowe słuchowisko Edwarda Stachury „Pogodzić się ze światem” w adaptacji Wojciecha Fułka i reżyserii Janusz Kukuły.

Kaczo

Kaczo

21 marca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Bogusława Schaeffera "Kaczo" w adaptacji i reżyserii Mariusza Orskiego.

Przed sklepem jubilera

Przed sklepem jubilera

22 marca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Karola Wojtyły "Przed sklepem jubilera" w adaptacji i reżyserii Aleksandry Głogowskiej.

Stary wróbel

Stary wróbel

14 marca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Marcina Trońskiego "Stary wróbel" w  reżyserii autora.

Komediant

Komediant

15 marca o godzinie 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Thomasa Bernharda "Komediant" w adaptacji i reżyserii Anny Skuratowicz.

Nie żyje Dżennet Połtorzycka-Stampfl

Nie żyje Dżennet Połtorzycka-Stampf'l

W wieku 95 lat zmarła Dżennet Połtorzycka-Stampf'l, współtworząca radiowy serial „Matysiakowie”. Przez lata związana była z Telewizją Polską i Polskim Radiem.