15Śr
16Cz
17Pt
18So
19Nd
20Pn
21Wt
22Śr
23Cz
24Pt
25So
26Nd
27Pn
28Wt
29Śr
30Cz
1Pt
2So
3Nd
4Pn

Repertuar

Męka twórcza. Słuchowisko Marcina Trońskiego

"Męka twórcza". Słuchowisko Marcina Trońskiego

I znowu przenosimy się w kulisy teatru radiowego. Najnowsze słuchowisko Marcina Trońskiego opowiada o zmaganiach twórczych pewnego dramaturga radiowego. W tej roli wystąpi Andrzej Ferenc. Zapraszamy do radiowej Jedynki w niedzielę 26 listopada tuż po godz. 21.oo.

W Jezioranach

Zapraszamy na spotkanie z bohaterami powieści radiowej "W Jezioranach".

TZO, czyli Morderstwo w Teatrze Polskiego Radia

TZO, czyli Morderstwo w Teatrze Polskiego Radia

Ostatnie w tym roku spotkanie z Teatrzykiem Zielone Oko. Tym razem pełne dramatycznego napięcia słuchowisko, którego akcja dzieje się w... Teatrze Polskiego Radia. W bohaterów wcielą się m.in. Janusz Kukuła - reżyser i dyrektor Teatru Polskiego Radia oraz Izabela Żukowska - autorka słuchowiska i dziennikarka muzyczna radiowej Jedynki. Zapraszamy do Trójki w sobotę o godz. 20.05.

Taki tchórz. Słuchowisko w Radiu Dzieciom

"Taki tchórz". Słuchowisko w Radiu Dzieciom

Kolejne słuchowisko dla starszych i młodszych słuchaczy w jedynkowym Radiu Dzieciom. W sobotę 25 listopada o godz. 19.30 Teatr Polskiego Radia przedstawi premierę słuchowiska Mariusza Niemyckiego pt. "Taki tchórz" w reżyserii radiowej Waldemara Modestowicza.

Matysiakowie

Matysiakowie

Zapraszamy Państwa na spotkanie z radiową rodziną Matysiaków.

Nieznane fakty z życia Ordonki. Słuchowisko

Nieznane fakty z życia Ordonki. Słuchowisko

W sobotę 25 listopada w dwójkowym teatrze wyobraźni premiera słuchowiska według scenariusza Antoniego Wincha i Dariusza Błaszczyka, którego główną bohaterką jest przedwojenna pieśniarka i aktorka Hanna Ordonówna zwana popularnie Ordonką. W tej roli znakomita Wiktoria Gorodeckaja. Reżyseria Dariusza Błaszczyka, muzyka Andrzeja Idebskiego. Początek słuchowiska godz. 17.oo. Zapraszamy!

Sanatorium pod klepsydrą.

"Sanatorium pod klepsydrą".

Sobotni Teatr Wyobraźni na antenie Dwójki przypomni zrealizowaną w 2005 roku radiową wersję powieści Bruno Schulza pt. "Sanatorium pod Klepsydrą" z Wiesławem Michnikowskim w roli Starego Jakuba. Adaptacja i reżyseria Waldemara Modestowicza. Zapraszamy w sobotę 18 listopada punktualnie godz. 19.oo.

W Jezioranach

Zapraszamy na spotkanie z bohaterami powieści radiowej "W Jezioranach".

Rzecz o Adamie Asnyku w kilku epizodach

Rzecz o Adamie Asnyku w kilku epizodach

Niedzielny Teatr Polskiego Radia poświęcony zostanie przypomnieniu postaci Adama Asnyka, poety i dramatopisarza, członka Rządu Narodowego w czasie powstania styczniowego. Scenariusz słuchowiska przygotował dla radia i wyreżyserował Wojciech Markiewicz. W roli poety usłyszymy Olgierda Łukaszewicza. Zapraszamy do radiowej Jedynki 19 listopada tuż po godz. 21.oo.