X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nauka

Nowości na targach CEBIT

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2014 15:55
Urządzenia podłączone do internetu, ataki hakerów czy zarządzanie danymi - to tylko niektóre tematy jakie pojawiły się na komputerowych targach CEBIT. Impreza odbywa się jak zwykle w niemieckim Hanowerze.
W Hanowerze rozpoczynają się targi CEBiT.
W Hanowerze rozpoczynają się targi CEBiT.Foto: EPA/FRISO GENTSCH Dostawca: PAP/EPA.

Dziś do internetu podłączane są już nie tylko telewizory, ale także lodówki. W przyszłości, jak sugerują wystawcy - nawet rolnicze kombajny czy walizki - by nie zginęły. Jest to tak zwany „internet rzeczy”, którym - jak uważają eksperci - trzeba się zająć chociażby ze względu na bezpieczeństwo.

Według szefa firmy zajmującej się bezpieczeństwem elektronicznym Eugene'a Kasperskiego, trudno powiedzieć z jakich krajów najczęściej następują ataki hakerów. Ale, jak tłumaczył, najpopularniejsze języki w tym świecie to chiński, turecki, hiszpański, portugalski, rosyjski i oczywiście angielski.

Tymczasem firma IBM pokazała na targach nowy globalny system zarządzania informacjami o zdrowiu: ma on gromadzić i udostępniać w razie czego takie dane jak długość snu, wytrzymałość fizyczna czy tętno pacjenta.

(ew/IAR)

Zobacz więcej na temat: cebit technologie
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak