X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

230 filmów w 5 minut

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2011 14:01
Wystarczy chwila, by nadrobić kinowe zaległości. W sieci pojawiło się wideo zmontowane z najważniejszych amerykańskich filmów tego roku.
Audio

Superambitne "Drzewo życia" obok słabego horroru "Apollo 18". Niespecjalnie dobre "Immortals" zmieszane z oskarowym pewniakiem, dramatem "We Need to Talk About Kevin". Wszystkie ważniejsze produkcje 2011 roku umieszczono w jednym, krótkim filmie. Zobacz:Montowanych przez internautów perełek jest w sieci całkiem sporo. Tylko ktoś bardzo obeznany z historią filmografii mógł zmontować taką "liczbową" kompilację:To nie koniec, ten sam internauta przygotował także wideo, w którym filmowe postaci wymieniają po kolei wszystkie lata XX wieku!Niewielu zasłużyło na kompilację poświęconą tylko i wyłącznie wypowiadanym przez siebie na ekranie "mądrościom". Arnold Schwarzenegger nie miał szczęścia do dobrych scenariuszy...
usc

Zobacz więcej na temat: arnold schwarzenegger FILM
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni