X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Cyfrowe radio DAB
Section01
Section02

René Zavoral

23.09.2016 09:45
Dyrektor Generalny Czeskiego Radia

Podczas studiów pracował jako asystent senatora, a od 1999 r. jako doradca Marszałka Senatu Republiki Czeskiej. W 2001 r. zaczął pracować w Czeskim Radiu jako kierownik marketingu i PR, ale opuścił to stanowisko, aby przez prawie dwa lata pracować w Komerční Banka jako osoba odpowiedzialna za komunikację korporacyjną. W październiku 2006 r. powrócił do Czeskiego Radia, gdzie został Dyrektorem Marketingu i PR, a od kwietnia 2010 r. Dyrektorem Komunikacji i Współpracy z Zagranicą. 

W 2000 r. ukończył studia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Karola w Pradze.

1 października 2011 René Zavoral został Zastępcą Dyrektora Generalnego ds. Rozwoju Strategicznego Czeskiego Radia. 1 kwietnia 2013 r. został Zastępcą Dyrektora Generalnego ds. Programu i Nadawania. Od 21 stycznia 2016 jest Dyrektorem Generalnym Czeskiego Radia. 

René Zavoral lubi podróże, smaczną kuchnię i dobre alkohole.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Section19
Zadaj pytanie